Reference • Lucie V.

Díky Zdeňkovi jsem dokázala opustit práci, která mě ničila, splnila jsem si sen a začala pracovat v oboru, o kterém jsem do té doby nic nevěděla. Pustila jsem k sobě partnera, před kterým jsem dlouho utíkala. Koučování se Zdeňkem nebylo snadné a sezení nebyla častokrát příjemná, protože postavit se svým démonům vždy stojí velké úsilí a často to bolí. Donutil mě si uvědomit, že nemusím nikomu vyhovět, pracovat až do zbláznění. Ani se přetvářet, aby mě měli lidé rádi. Protože jsem už dost dobrá taková, jaká jsem. Děkuji mu za vše. :-)

 • Karel C.

Zdeněk mi pomohl více než kdokoliv jiný – psychologové, psychiatři ani nikdo další se mnou nedosáhl takových výsledků jako on. Dokáže Vás vyslechnout, pomoci, ale i ve správný čas vyvést z toho, co považujete za pravdu. Pomohl mi na mojí cestě ke svobodě. Poslal bych za ním každého, kdo se chce vyléčit z depresí, úzkostí či jiných nepříjemností, ale i tomu, kdo je "v pohodě" a chce jako člověk a osobnost vyrůst.

 • Stanislava

Zdeňku, 20 let jsem trpěla úzkostí a panickými stavy. Léčila jsem se všemožně u doktorů i psychologů, ale nakonec to nikdy nikam nevedlo. Až když jsem poznala Vás, hned od začátku mi bylo jasné, že věci rozumíte. Ale že také chápete, co mám za problém a dáváte mi naději, že to SNAD s Vámi zvládnu. Vaším trpělivým, laskavým a plně profesionálním přístupem jste mi zlepšil život. Dnes se po dlouhé době mého trápení nebojím a jsem ráda, že jsem si Vás na netu našla a UVĚŘILA Vašim schopnostem. Děkuji a přeji i jiným, aby si Vás našli. A Vy jste jim pomohl.

 • Zuzka

Když jsem za Zdeňkem přišla poprvé, myslela jsem, že můj život už nemá smysl. Zhroutil se mi celý dosavadní svět a já neměla sílu budovat nový. Díky Zdeňkově empatii se mi povedlo vykročit z komfortní zóny. Dodal mi ztracenou sílu a víru v sebe sama. Překonala jsem sebe sama a začala žít život jinak – lépe a po svém. Dostala jsem životní lekci a díky Zdeňkovi jsem ji zvládla a ušla velký kus cesty! Děkuji za každý nový den, který můžu znovu prožít.

 • Lucie

Měla jsem velké problémy s nadřízenou v práci, z čehož jsem měla následné úzkosti. Díky spolupráci se Zdeňkem jsem objevila ztracené sebevědomí. Našla jsem sílu praštit s prací a začala jsem podnikat. Pomohl jsem mi nejen rychle pojmenovat příčiny, ale také souvislosti mých, do té doby neřešitelných, stavů.

 • Adéla

Když jsem k vám přišla poprvé, trápila mě hluboká vnitřní zranění, se kterými jsem si nebyla schopna poradit sama. Díky Vašemu přístupu se mi povedlo na sebe nahlížet jako na člověka, který se nebojí sám sebe, svých představ a snů, své minulosti a který dokáže čelit i nepříjemným věcem. Dokážu žít s faktem, že jsem nedokonalá a umím si chyby užívat nebo nad nimi mávnout rukou. Provedl jste mě přes bahno, ve kterém jsem se brodila až po krk. A díky Vám se na to bahno už koukám ze břehu. Bylo mi ctí s Vámi spolupracovat.

 • Jana V.

Když jsem ke Zdeňkovi přišla, byla jsem jen troska, která se utápěla v depresích a úzkostech. Konečně se tu objevil někdo, kdo ukázal, z čeho pramení moje psychické problémy. A především jak s nimi pracovat. Na práci se Zdeňkem oceňuji jeho empatii, profesionalitu a schopnost ve správný okamžik podpořit i zdravě nakopnout. Moc Vám Zdeňku za všechno děkuji.

 • František B.

Zdeňku, po letech braní antidepresiv, léků na spaní a návštěvách psychologů jste se mnou udělal po pouhých 3 měsících takový kus práce, jako se nepovedlo nikomu jinému. Mé úzkostné stavy a panické ataky jste dokázal velmi rychle rozklíčovat a naučil jste mě, jak se jich postupně zbavit. Díky Vám mohu po letech opět v klidu spát a radovat se ze života. Děkuji

 • Májka

Před několika měsíci jsem byla ubrečená, měla jsem psychické záchvaty v důsledku bipolární poruchy. Neměla jsem se ráda, nesnášela jsem chlapy a o rodině, nedej bože o dětství, jsem ani nechtěla mluvit. Teď se stále směju a konečně se mám ráda. Díky koučinku a skvělému kouči Zdeňkovi se mi začínají dít v životě zázraky. Ten, kdo má větší problém, tak to bez kouče nedá. Vím, o čem mluvím. Zdeňku, děkuji Vám za skvělou práci a naději, že se budu mít v životě ještě lépe...

 • Růžena B.

Od dětství jsem trpěla depresemi a sociální fobií. Můj stav se zhoršil po vztahu, ve kterém mne partner týral. Díky péči Zdeňka, profesionalitě, empatii a trpělivosti se můj život změnil. Dnes jsem šťastná, mám nové přátele, daří se mi v zaměstnání i v soukromém životě. Děkuji vám Zdeňku ☺

 • Lucie B.

Přišla jsem za Zdeňkem s cílem najít sebe samu a mít sílu jít životem s odvahou a nasazením. Trpěla jsem úzkostmi, byla jsem psychicky vyčerpaná ze zaměstnání a rodinného života, který nefungoval dle mých představ. Díky pravidelnému koučinku se Zdeňkem, kdy na začátku byly slzy, jsem se závěrem loučila s úsměvem, se srovnanými pocity a myšlenkami, že vím, kam a jakým směrem se můj život bude ubírat. Zdeněk je velmi empatický kouč, dobře připravený, vtipný a hlavně pracovitý. Dokázal si získat moji důvěru, pochopení, účast a zájem. Vřele Zdeňka doporučuji a těm, kteří váhají, posílám vzkaz: Nikdy není pozdě a Zdeněk Vám otevře nejen duši, ale i srdce. Zároveň si mozek pěkně "zamaká":)